Ofertă acceptată Cumpărare directă

SÂRMĂ 2MM, CONFORM REFERATULUI DE NECESITATE NR. 24749/06.11.2023, AL SERVICIULUI

Număr anunț
DA34490342
Autoritate contractantă
ORASUL BALS (CUI 4286437)
Cod CPV
44333000-3 · Sarma (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
17.484.541 RON
Data publicării
14.11.2023 11:23
Data finalizării
15.11.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

17.484.541 RON