Atribuită Cumpărare directă

Colectare separata, transport separate si tartare a deseurilor similar reziduale si deseurilor similar reciclabile generate de COMPANIA NAȚIONALĂ PENTRU CONTROLUL CAZANELOR, INSTALAŢIILOR DE RIDICAT ŞI RECIPIENTELOR SUB PRESIUNE SA, prin Sucursala Regionala Oltenia, in perioada 01.07.2021-31.12.2021, astfel: - deseuri similar reziduale – cantitate estimata de 6 mc la tariful de 105,43 lei/mc; - deseuri similar reciclabile: - Hartie – Carton - cantitate estimata de 0,24 mc la tariful de 15,13 lei/mc; - Plastic – Metal - cantitate estimata de 0,24 mc la tariful de 15,13 lei/mc; - Sticla - cantitate estimata de 0,24 mc la tariful de 15,13 lei/mc. Inchiriere recipiente de precolectare in perioada 01.07.2021-31.12.2021, astfel: - Pubela 0.12 mc – 3 buc/luna la tariful de 7 lei/buc/luna; - Pubela 0.24 mc – 1 buc/luna la tariful de 11 lei/buc/luna. Valoarea estimata a contractului este (105,43 lei/mc X 6 lei/mc) + (0,24 mc X 3 15,13 lei/mc) + (3 buc/luna container 0.12 X 7 lei/buc/luna X 6 luni) + (1 buc/luna container 0.24 X 11 lei/buc/luna X 6 luni)= 835,47 lei

Număr anunț
DA28287202
Autoritate contractantă
CNCIR - COMPANIA NATIONALA PENTRU CONTROLUL CAZANELOR, INSTALATIILOR DE RIDICAT SI RECIPIENTELOR SUB PRESIUNE S.A. (CUI 27787860)
Furnizor / câștigător
IRIDEX GROUP SALUBRIZARE SRL (CUI 24342060)
Cod CPV
90500000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
835 RON
Valoare atribuită
835 RON
Data publicării
28.06.2021 00:00
Data finalizării
29.06.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

835 RON

din 835 RON estimat