Atribuită
Cumpărare directă
Colectare separată, transportul separat si tratarea deşeuri similare reziduale generate de PARCHETUL DE PE LANGA CURTEA DE APEL CRAIOVA in locatia din Municipiul Craiova, Str. Infratirii, nr.5, Judet Dolj, in perioada 01.07.2021-31.12.2021, astfel: - cantitate estimata 4 mc/luna; Tariful aplicabil pentru colectarea deseurilor similare reziduale este 105,43 lei/mc fara TVA.
- Număr anunț
- DA28301363
- Autoritate contractantă
- Parchetul de pe lânga Curtea de Apel Craiova (CUI 16739531)
- Furnizor / câștigător
- IRIDEX GROUP SALUBRIZARE SRL (CUI 24342060)
- Cod CPV
- 90511000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2,53 RON
- Valoare atribuită
- 2,53 RON
- Data publicării
- 30.06.2021 00:00
- Data finalizării
- 30.06.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.