Atribuită
Cumpărare directă
Inchiriere recipiente (containere 1,1 mc) precolectare deseuri municipale in perioada 01.05.2021-31.12.2021 de catre Unitatea Militara 02132 Constanta in locatiile “ Port Militar Dana 0” si “ Soseaua Mangaliei UM02040 Tuzla” astfel: - 12 containere de 1,1 mc pentru deseuri reziduale la tariful 36 lei fara tva/ container/luna; - 8 containere de 1,1 mc pentru deseuri reciclabile la tariful 36 lei fara tva/ container/luna; Valoare contractuala estimata: 20 containere/luna X 8 luni X 36 lei/container/luna = 5760 lei fara tva
- Număr anunț
- DA28182550
- Autoritate contractantă
- Unitatea Militara 02132 (CUI 14236177)
- Furnizor / câștigător
- IRIDEX GROUP SALUBRIZARE SRL (CUI 24342060)
- Cod CPV
- 44613800-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5,76 RON
- Valoare atribuită
- 5,76 RON
- Data publicării
- 11.06.2021 00:00
- Data finalizării
- 14.06.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.