Atribuită
Cumpărare directă
Achizitie diverse filtre conform oferta 3627/15.06.2021 Mann W 940/5 FILTRU ULEI - 1buc; E434L FILTRU AER - HENGST - 1 buc; P553004 FILTRU COMBUSTIBIL- DONALDSON - 1 buc; 33770F FILTRU AER FEBI - 1 buc; W 723/3 FILTRU ULEI - MANN - 1 buc; P556245 FILTRU COMBUSTIBIL - DONALDSON - 1 buc Produsele vor fi insotite de declaratie de conformitate si certificat garantie.
- Număr anunț
- DA28210673
- Autoritate contractantă
- R.A. ROMATSA - ADMINISTRATIA ROMANA A SERVICIILOR DE TRAFIC AERIAN (CUI 1589932)
- Furnizor / câștigător
- AD AUTO TOTAL SRL (CUI 6844726)
- Cod CPV
- 42913000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 200 RON
- Valoare atribuită
- 200 RON
- Data publicării
- 16.06.2021 00:00
- Data finalizării
- 16.06.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.