Atribuită
Cumpărare directă
PACHET ANVELOPE AUTO CONFORM ANUNT ADV1219529/09.06.2021 si oferta: 1. ANVELOPA VARA 185/65 R15T 88T K435 KINERGY ECO 2 EE:C FR:A U:2 70DB-HANKOOK - 4 x 220.85; 2. ANVELOPA VARA 205/75 R16C 110/108R TL CONTIVANCONTACT 100 EE:B FR:B U:2 72DB-CONTINENTAL - 8 x 535.40 NOTA: - MONTAJUL SI ECHILIBRATUL INCLUSE IN PRET
- Număr anunț
- DA28200885
- Autoritate contractantă
- INSPECTORATUL PENTRU SITUATII DE URGENTA "MIHAIL GRIGORE STURDZA" AL JUDETULUI IASI (CUI 4701630)
- Furnizor / câștigător
- AD AUTO TOTAL SRL (CUI 6844726)
- Cod CPV
- 34350000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5,17 RON
- Valoare atribuită
- 5,17 RON
- Data publicării
- 15.06.2021 00:00
- Data finalizării
- 15.06.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.