Atribuită
Cumpărare directă
Municipiul Bucureşti achiziţionează ”Servicii de certificare calificată a semnăturii electronice”, conform descrierii din Specificatiile tehnice ataşate pe SEAP. Valoarea totală estimată este: 5.400,00 lei fara TVA Cantitate: 60 certificate digitale – kituri noi cu valabilitate 1 an x 90 lei/certificat = 5.400,00 lei fara TVA Criteriul de atribuire: Preţul cel mai scăzut. La momentul ofertării aveţi obligaţia de a posta în SEAP (www.e-licitatie.ro) valoarea totală/pachet exprimată în lei fără TVA, iar pe adresa gabriel.popescu@pmb.ro se vor transmite pentru deliberare: oferta financiară detaliată conform cerintelor din Specificatiile tehnice atasate, oferta tehnică întocmită conform cerinţelor din Specificatiile tehnice atasate. Furnizarea produselor se va face la sediul autoritatii contractante în Bd.Regina Elisabeta, nr.47, sector 5, pe baza de factură fiscală. Plata facturii se va face in 30 de zile de la data inregistrarii facturii la sediul PMB.
- Număr anunț
- DA28217354
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL BUCURESTI (CUI 4267117)
- Furnizor / câștigător
- TRANS SPED S.A. (CUI 12458924)
- Cod CPV
- 79132100-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5,40 RON
- Valoare atribuită
- 5,40 RON
- Data publicării
- 16.06.2021 00:00
- Data finalizării
- 17.06.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.