Atribuită Cumpărare directă

AUTOCUT STIHL 46-2 - 28 buc la pretul de 79.05 lei/buc - ( 25 buc - cf. referat 5582/05.04.2021 -Administrare Spatii Verzi + 3 buc -cf. referat 10217/07.06.2021- Cimitir Eternitatea )

Număr anunț
DA28149451
Autoritate contractantă
SC GOSPODARIRE URBANA SRL (CUI 27413181)
Furnizor / câștigător
KILLTEC SRL (CUI 6245590)
Cod CPV
16800000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2,21 RON
Valoare atribuită
2,21 RON
Data publicării
08.06.2021 00:00
Data finalizării
08.06.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2,21 RON

din 2,21 RON estimat