Atribuită
Cumpărare directă
MOTOCOASA STIHL FS 360 C - 5 buc la pretul de 3.231,09 lei/buc : (2 buc - cf. referat 10346/08.06.2021 - Administrare Spatii Verzi ; 1 buc --cf. referat 10599/11.06.2021- Cimitir Stefan cel Mare ; 1 buc - cf. referat 10600/11.06.2021- Cimitir Eternitatea ; 1 buc - cf. referat 10601/11.06.2021 - Cimitir Sfantul Lazar) si cf. oferta 10525/10.06.2021
- Număr anunț
- DA28235558
- Autoritate contractantă
- SC GOSPODARIRE URBANA SRL (CUI 27413181)
- Furnizor / câștigător
- KILLTEC SRL (CUI 6245590)
- Cod CPV
- 16600000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 16,16 RON
- Valoare atribuită
- 16,16 RON
- Data publicării
- 18.06.2021 00:00
- Data finalizării
- 18.06.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.