Atribuită
Cumpărare directă
Pachetul conține următoarele tipizate: Adeverinta anexa 2 A4 f/v - 100 buc x 0.11 lei; Ancheta sociala vmg 4xA3 f/v - 200 buc x 1.05 lei; Declaratie modif. benef. soc. A3 f/v - 100 buc x 0.165 lei; Ancheta sociala ac. aju. urgenta 2xA3 - 50 buc x 0.33 lei; Cerere A4 ac. aju. urgenta. A4 fata - 50 buc x 0.077 lei; Declaratie plec. strainatate A4 fata - 100 buc x 0.077 lei Declaratie propria raspundere asf A4 fata - 100 buc x 0.077 lei; Cerere A4 ancheta sociala A4 fata - 200 buc x 0.077 lei; Ancheta sociala handicap A3 - 200 buc x 0.165 lei; Ancheta sociala vmg A4 fata - 200 buc x 0.077 lei;
- Număr anunț
- DA28194253
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL VULCAN (CUI 4375267)
- Furnizor / câștigător
- TORA PRINT SRL (CUI 23265350)
- Cod CPV
- 22458000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 337 RON
- Valoare atribuită
- 337 RON
- Data publicării
- 14.06.2021 00:00
- Data finalizării
- 16.06.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.