Atribuită
Cumpărare directă
Nota receptie A4, offset, 100 file/carnet, brosat - 20 carnet x 7.20 lei; Registru de casa autocopiativ, 2 ex./set, 50 set/carnet, brosat - 10 carnet x 11.90 lei; Fisa spitalizare zi, A3 pliat, tipar fata/verso - 4000 set x 0.08 lei; Bon consum A5, offset, 100 file/carnet, brosat - 30 carnet x 3.80 lei; Bon transfer A5, offset, 100 file/carnet, brosat - 30 carnet x 3.80 lei; Chitantier A6, personalizat, autocopiativ, 2 ex./set, 50 set/carnet, coperta duplex cu clapa separatoare - 30 carnet x 6.90 lei;
- Număr anunț
- DA28297326
- Autoritate contractantă
- SPITAL ORASENESC ROVINARI (CUI 4351810)
- Furnizor / câștigător
- TORA PRINT SRL (CUI 23265350)
- Cod CPV
- 22458000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1,02 RON
- Valoare atribuită
- 1,02 RON
- Data publicării
- 29.06.2021 00:00
- Data finalizării
- 30.06.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.