Atribuită
Cumpărare directă
1 30-80/90/20 Aminol TN3 80w-90 GL-5 20L.(30-80/90/20) buc. 2.00 210.08 2 21-46/20,0 Rosneft MGE-46v (20 L.)(21-46/20,0) buc 1.00 126.05 3 6210-N Rulment 6210 N (50210)(6210-N) buc 3.00 16.81 4 6212 Rulment 6212 (212)(6212) buc 2.00 16.81 5 942/40G Rulment 942/40(942/40G) buc 1.00 12.61 6 9-AV Ermetic (gri)(9-AV) buc 2.00 16.81 7 70-1601015 Corpul ambreiajului MTZ(70-1601015) buc 1.00 3054.62 8 240-1105010 Filtru brut de combustibil MTZ (în ansamblu)(240-1105010) buc 1.00 117.65 9 245-1104180-A1-04 Conductă de combustibil MTZ (L=700)(245-1104180-A1-04) buc 3.00 33.61 10 245-1104180-A1-06 Conductă de combustibil MTZ (L=1045)(245-1104180-A1-06) buc 2.00 33.61 11 50-1601180 Mufa de cuplare a ambrejului MTZ (in ansamblu)(50-1601180) buc 1.00 92.44 12 80-1723010 Capac al acţionării reductorului c/v MTZ tip nou (original)(80-1723010) buc 1.00 100.84 13 680-4607140-06 Furtun de presiune inalta a m/d MTZ (L=800)(680-4607140-06) buc 4.00 29.41 14 211 Rulment 211(211) buc 1.00 25.21 15 305 Rulment 305(305) buc 2.00 12.61 16 307 Rulment 307(307) buc 1.00 16.81 17 181-3667 S/repar Corpul ambreiajului MTZ (Rusi)(181-3667) c-ctul 1.00 12.61 18 70-172-00 S/repar MTZ (capacul de reductorul demultiplicator)(70-172-00) set 1.00 8.40
- Număr anunț
- DA28269511
- Autoritate contractantă
- COMPANIA DE UTILITATI PUBLICE TECUCI SRL (CUI 29358725)
- Furnizor / câștigător
- MASTER LUX SRL (CUI 18563694)
- Cod CPV
- 16810000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4,42 RON
- Valoare atribuită
- 4,42 RON
- Data publicării
- 24.06.2021 00:00
- Data finalizării
- 24.06.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.