Atribuită Cumpărare directă

1 30-80/90/20 Aminol TN3 80w-90 GL-5 20L.(30-80/90/20) buc. 2.00 210.08 19.00 420.16 2 21-D1/15/40/20 Rosneft Revolux D1 15w-40 (20 L.)(21-D1/15/40/20) buc 2.00 197.48 19.00 394.96 3 50-1004140-02 Set cuzineţi bielă MTZ (N2)(50-1004140-02) set 1.00 39.98 19.00 39.98 4 50-1005100-02 Set cuzineţi paliere MTZ (N2)(50-1005100-02) set 1.00 56.05 19.00 56.05 5 K240-1004060 Set de segmenţi motor D-240 Costroma(K240-1004060) set 1.00 125.00 19.00 125.00 6 240-1001022 Amortizor de cauciuc a motorului D-240/ZIL-5301 (240-1001025)(240-1001022) buc 1.00 9.64 19.00 9.64 7 245-1003109-10 Garnitura capacului supapelor MTZ (D-245)(din sus)(245-1003109-10) buc 1.00 12.61 19.00 12.61 8 917511 Robinet a sistemului de încălzire MTZ(917511) buc 1.00 42.02 19.00 42.02 9 245-1104180-A1-06 Conductă de combustibil MTZ (L=1045)(245-1104180-A1-06) buc 1.00 32.01 19.00 32.01 10 50-1005043 Reflector de ulei a/cotit D-240(50-1005043) buc 1.00 7.97 19.00 7.97 11 50-1002042 Reazem a motorului MTZ(50-1002042) buc 1.00 56.05 19.00 56.05 12 50-3502068 Arcul discului de frînă MTZ(50-3502068) buc 12.00 1.68 19.00 20.16 13 70-1101345B Conductă de combustibil MTZ (din rezervor)(70-1101345B) buc 1.00 44.03 19.00 44.03 14 70-1104180 Conductă de combustibil MTZ (surplus)(70-1104180) buc 1.00 16.06 19.00 16.06 15 85-4202100-01 Banda tobei APP MTZ (56 mm)(85-4202100-01

Număr anunț
DA28268715
Autoritate contractantă
Comuna Stefan cel Mare (CUI 3552042)
Furnizor / câștigător
MASTER LUX SRL (CUI 18563694)
Cod CPV
16810000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1,86 RON
Valoare atribuită
1,86 RON
Data publicării
24.06.2021 00:00
Data finalizării
24.06.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1,86 RON

din 1,86 RON estimat