Atribuită Cumpărare directă

Servicii de paza cu agenti calificati si atestati la Serviciul Cresa conform anunt publicitar ADV1210312/26.04.2021 si Documentatie de atribuire

Număr anunț
DA28115255
Autoritate contractantă
DIRECTIA DE ASISTENTA SOCIALA CALARASI (CUI 15425336)
Furnizor / câștigător
R & S GUARD SECURITY SRL (CUI 24442697)
Cod CPV
79713000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
48,97 RON
Valoare atribuită
48,97 RON
Data publicării
03.06.2021 00:00
Data finalizării
03.06.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

48,97 RON

din 48,97 RON estimat