Atribuită Cumpărare directă

PACHETUL CONTINE: 11159692 Proiector LED Gelux, 30W - 2700LM Buc 1 11164817 Parchet laminat 10 mm Kronotex Summer Stejar gri, clasa trafic AC4, 1380 x 193 mm Pak 19 11139584 Plinta parchet, PVC, accacia gri, Arbiton LM55, 2500x55 mm Buc 12 11139585 Conector LM55, 2 bucati, accacia gri Buc 5 11139588 Terminatie LM55, 2 bucati, stanga/ dreapta, acacia gri Buc 5 11139586 Colt interior LM 55, 2 bucati, accacia gri Buc 4 11139587 Colt exterior LM55, 2 bucati, accacia gri Buc 4

Număr anunț
DA28123871
Autoritate contractantă
Inspectoratul de Politie al Judetului Olt (CUI 4286500)
Furnizor / câștigător
ARABESQUE SRL (CUI 5340801)
Cod CPV
44112240-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1,46 RON
Valoare atribuită
1,46 RON
Data publicării
04.06.2021 00:00
Data finalizării
07.06.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1,46 RON

din 1,46 RON estimat