Atribuită
Cumpărare directă
1 11158820 Parchet laminat 8 mm, stejar trend maro, Kronotex Stejar Trend, clasa trafic AC4, 1380x193 mm Pac 19 57.11 lei 2 10301477 Plinta parchet, PVC, stejar G3, 2500x23x44 mm Buc 17 11.26 lei 3 10300305 Capete stanga si dreapta plinta parchet Prexa 44 stejar G3, set 2 buc Buc 6 1.13 lei 4 10300299 Element de imbinare pentru plinta parchet Prexa 44 stejar G3, 2 bucati Buc 7 1.13 lei 5 10300268 Colt Interior Plinta Stejar G3 Buc 8 2.18 lei 6 10300261 Colt exterior pentru plinta Prexa 44 stejar G3 44 mm 2 buc/set Buc 5 2.18 lei 7 10303419 Folie constructii PEE standard, 3 mm, 100 x 1 m Buc 40 1.68 lei 8 10602491 Surub cu diblu 6x40 mm, 200 buc/cut Buc 1 16.38 lei
- Număr anunț
- DA28206050
- Autoritate contractantă
- Inspectoratul de Politie al Judetului Olt (CUI 4286500)
- Furnizor / câștigător
- ARABESQUE SRL (CUI 5340801)
- Cod CPV
- 44192000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1,40 RON
- Valoare atribuită
- 1,40 RON
- Data publicării
- 15.06.2021 00:00
- Data finalizării
- 16.06.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.