Atribuită
Cumpărare directă
PACHET MATERIALE REPARATII CURENTE conform ADV1220186/11.06.2021 si oferta: ERIE SARMA 125MM PT POLIZOR UNGHIULAR BUC 6 15.06 PERIE SARMA ROT.115MM BUC 4 15.93 PERIE SARMA 4 RAND. BUC 4 2.94 DECAPANT PT INDEPARTAT LAC&VOPSEA 0,5L BUC 5 16.79 OSKAR RUGINA VERDE INCHIS LOV CIOCAN 10L BUC 3 420.15 OSKAR DILUANT NITRO 0.9L BUC 5 20.99 BAUMIT PROCONTACT 25KG BAG 6 31.66 DEKO T8600 TENC SOCLU2090 VISIN 25kg - Tencuiala decorativa pentru soclu, Deko T8600, 2090 visiniu, 25 kg BUC 12 142.02 K DEKO G 8300- GRUND 25KG PAS BUC 2 163.87 BAUMIT BETONKONTAKT 20KG BUC 2 159.98 DRISCA POLISTIREN 17X32 CM BUC 2 9.23 DRISCA DE PLASTIC 280X130MM BUC 2 10.91 BAUMIT EDELPUTZ 25KG BAG 14 21.9
- Număr anunț
- DA28270135
- Autoritate contractantă
- INSPECTORATUL PENTRU SITUATII DE URGENTA "MIHAIL GRIGORE STURDZA" AL JUDETULUI IASI (CUI 4701630)
- Furnizor / câștigător
- ARABESQUE SRL (CUI 5340801)
- Cod CPV
- 44111000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4,51 RON
- Valoare atribuită
- 4,51 RON
- Data publicării
- 24.06.2021 00:00
- Data finalizării
- 24.06.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.