Atribuită Cumpărare directă

DVD writer extern ASUS ZenDrive U7M, 8X, ultra-subtire 13.9mm , include 2 discuri DVD M-DISC de 4.7GB, compatibil cu Windows si Mac OS, ASUS Webstorage gratuit 12 luni, Nero BackItUp, E-Green, Negru [SDRW-08U7M-U/BLK] Conform referat de necesitate nr. 205/03.03.2021

Număr anunț
DA28159009
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA BOD (CUI 29425654)
Furnizor / câștigător
DANTE INTERNATIONAL SA (CUI 14399840)
Cod CPV
30233150-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
491 RON
Valoare atribuită
491 RON
Data publicării
09.06.2021 00:00
Data finalizării
09.06.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

491 RON

din 491 RON estimat