Atribuită
Cumpărare directă
4 buc Sistem Desktop Dell Vostro 3681 SFF cu procesor Intel® Core™ i3-10100 pana la 4.30 GHz, Comet Lake, 8GB DDR4, 1TB HDD + 256GB SSD, Intel® UHD Graphics 630, Windows 10 Pro [N504VD3681EMEA] 4 buc Monitor Gaming LED TN Dell 23.6", Full HD, 75Hz, HDMI, FreeSync, 1ms, Negru, SE2417HGX [SE2417HGX] 4 buc HDD Laptop WD_BLACK™ 1TB, 7200RPM, 64MB cache, SATA-III [WD10SPSX] 5 buc Cablu UTP GEMBIRD Cat6, cupru-aluminiu, 1 m, rosu, AWG26, PP6U-1M/R [PP6U-1M/R] 5 buc Cablu UTP GEMBIRD Cat6, cupru-aluminiu, 1 m, galben, AWG26, PP6U-1M/Y [PP6U-1M/Y] 5 buc Cablu UTP GEMBIRD Cat6, cupru-aluminiu, 2 m, galben, AWG26, PP6U-2M/Y [PP6U-2M/Y] 2 buc Cablu UTP GEMBIRD Cat6, cupru-aluminiu, 3 m, gri, AWG26, PP6U-3M [PP6U-3M] 5 buc Cablu UTP GEMBIRD Cat6, cupru-aluminiu, 0.5 m, galben, AWG26, PP6U-0.5M/Y [PP6U-0.5M/Y] 5 buc Cablu UTP GEMBIRD Cat6, cupru-aluminiu, 0.5 m, rosu, AWG26, PP6U-0.5M/R [PP6U-0.5M/R] 2 buc Cablu Hama Sata III, 6 Gbit/s, 0.60m [00200740] 4 buc Cablu componente Gembird 4-pin Molex Male - SATA Female, 0.15m [CC-SATA-PS] 1 buc Network Attached Storage QNAP TS-230, 2-bay, Procesor Realtek RTD1296 1.4GHz, 2GB DDR4 [TS-230] 3 buc Cablu Hama High Speed HDMI, plug - plug, Ethernet, 1.5 m [122100] ...mai putin
- Număr anunț
- DA28098414
- Autoritate contractantă
- COMUNA BRAZII (CUI 3520288)
- Furnizor / câștigător
- DANTE INTERNATIONAL SA (CUI 14399840)
- Cod CPV
- 30000000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 12,56 RON
- Valoare atribuită
- 12,56 RON
- Data publicării
- 02.06.2021 00:00
- Data finalizării
- 03.06.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.