Atribuită Cumpărare directă

Cartus toner copiator Konica Minolta C258, original: cod TN-324 K (A8DA150), TN-324 C (A8DA450), TN-324 M (A8DA350), TN-324 Y (A8DA250)

Număr anunț
DA28279410
Autoritate contractantă
ADMINISTRATIA NATIONALA A REZERVELOR DE STAT SI PROBLEME SPECIALE UNITATEA TERITORIALA 240 (CUI 2739043)
Furnizor / câștigător
ROSERVOTECH SRL (CUI 15857245)
Cod CPV
30125100-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1,03 RON
Valoare atribuită
1,03 RON
Data publicării
26.06.2021 00:00
Data finalizării
28.06.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1,03 RON

din 1,03 RON estimat