Atribuită
Cumpărare directă
OFERTA NR ANUNT: ADV1217563 1. KUMHO ES31 ECOWING - 185/65 R15 92T 1 BUC = 185 LEI 4 BUC = 740 LEI 2. KUMHO ES31 ECOWING - 185/65 R15 92T 1 BUC = 185 LEI 4 BUC = 740 LEI 3. MATADOR MPS400 VARIANT ALL WATHER 2 - 195/75 R16C 1 BUC = 300 LEI 6 BUC = 1800 LEI 4. KUMHO SOLUS HA32 - 185/65 R15 92T 1 BUC = 195 LEI 4 BUC = 780 LEI 5 TIGAR CARGO SPEED - 235/65 R16C 115/113R 1 BUC = 350 LEI 4 BUC = 1400 LEI La livrare produsele vor fi insotite de: - factura fiscala; - certificat de conformitate; - certificat de garantie. Plata se va efectua in termen de 30 zile de la primirea produsului. Montajul si echilibratul este inclus in pret si se vor efectua la service-ul autorizat RAR, Nurvil Tuning, de pe Bulevardul Dem Radulescu Nr. 32, Ramnicu Valcea.
- Număr anunț
- DA28153959
- Autoritate contractantă
- APAVIL SA (CUI 16468149)
- Furnizor / câștigător
- NURVIL TUNING SRL (CUI 15903929)
- Cod CPV
- 34350000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5,46 RON
- Valoare atribuită
- 5,46 RON
- Data publicării
- 09.06.2021 00:00
- Data finalizării
- 11.06.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.