Atribuită
Cumpărare directă
CASCAVAL MUGURA GASTRO ambalat la 1,5 KG. Produs Eco-Ferm: Mugura –Cascaval Mugura din lapte de la ferma noastra. Ingrediente: lapte de vaca pasteurizat, sare, cheag. Descriere produs: Produs pasteurizat, coagulat cu cheag si obtinut prin prelucrari specifice, maturat si ambalat, obtinut din lapte integral de cea mai buna calitate. Conditii de depozitare: 4-8 grade C, cu un termen de valabilitate de 90 de zile. Pretul este valabil pana la data de 31.12.2021.
- Număr anunț
- DA28103312
- Autoritate contractantă
- GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.40 (CUI 29170992)
- Furnizor / câștigător
- CRIS-TIM COMPANIE DE FAMILIE S.R.L. (CUI 6561703)
- Cod CPV
- 15500000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 293 RON
- Valoare atribuită
- 293 RON
- Data publicării
- 02.06.2021 00:00
- Data finalizării
- 02.06.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.