Atribuită Cumpărare directă

Produs din carne crud-uscat. Ingrediente: carne porc, carne vita, slanina, sare, sirop de glucoza, arome naturale, antioxidant (acid ascorbic), condimente si extracte de condimente (usturoi, piper, ghimbir, coriandru, paprika, chili ienibahar), extract de sfecla rosie, conservant (nitrit de sodiu), cultura starter. Produsul poate contine urme de: lapte, lactoza, mustar. Membrana artificiala necomestibila. Conditii de depozitare: 8-14°C, cu un termen de valabilitate de 110 de zile. Pretul este valabil pana la data de 30.06.2021.

Număr anunț
DA28185963
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.40 (CUI 29170992)
Furnizor / câștigător
CRIS-TIM COMPANIE DE FAMILIE S.R.L. (CUI 6561703)
Cod CPV
15100000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
165 RON
Valoare atribuită
165 RON
Data publicării
14.06.2021 00:00
Data finalizării
14.06.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

165 RON

din 165 RON estimat