Atribuită
Cumpărare directă
6984000147122 DETERGENT UNIVERSAL 5L CANISTRA BUC 1.00*18.91 6423997331119 REZERVA MOP BUMBAC 250GR BUC 2.00*4.96 5997844301132 LAVETE UMEDE BONUS 3/FOLIE BUC 1.00*4.37 5996306052179 LAVETE UNIV PERFORATE 3/SET SET 1.00*4.62 5902506002227 BURETE BAIE MASAJ FALA LAGUNA BUC 1.00*2.69 5902506002227 BURETE BAIE MASAJ FALA LAGUNA BUC 1.00*2.69 5948908002670 BURETE VASE TEFLON OTI BUC 1.00*1.67
- Număr anunț
- DA28245709
- Autoritate contractantă
- CLUBUL SPORTIV UNIVERSITAR "UNIVERSITATEA" CLUJ-NAPOCA (CUI 4305830)
- Furnizor / câștigător
- DENNVER COMIMPEX SRL (CUI 6099702)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 45 RON
- Valoare atribuită
- 45 RON
- Data publicării
- 22.06.2021 00:00
- Data finalizării
- 23.06.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.