Atribuită
Cumpărare directă
6422838182859 TUB CU LED 9W 6400K OFFICE BUC 10.00*13.45 5946062000037 DANKE LAVABIL INT. 15L ALB BUC 1.00*82.77 6984000024652 COLTAR METALIC TIP L 40*40*16 BUC 40.00*1.26 5903755981240 FIR MOTOCOASA BLISTER PATRAT 2.4MM/15M BUC 3.00*9.24 6984000131978 ARACET LEMN 1/1 D3 BUC 1.00*18.07 6420373000416 SILICON SAN.ALB COMPAKT 280 BUC 1.00*12.18 6420373000423 SILICON SANITAR TRANSPARENT COMPAKT 280 BUC 1.00*12.18 6422483000041 POLIADEZ 200ML PET BUC 1.00*5.80 6984000017241 PIULITA DIN 934 ZN M6 BUC 10.00*0.06 6984000017609 SURUB DIN 933 GR 8.8 ZN M6*50 BUC 10.00*0.38 6984000073667 SURUB DIN 933 ZN M5*50 BUC 10.00*0.34 6984000017234 PIULITA DIN 934 ZN M5 BUC 10.00*0.05 5903755300782 CUTTER METALIC 18MM CU SURUB BLOCATOR BUC 1.00*14.71 6984000029121 SURUB R2 3 5*35 BUC 100.00*0.06 6984000016589 SURUB R2 3 5*40 BUC 100.00*0.07 6984000016565 SURUB R2 3 5*25 BUC 100.00*0.06 6984000017746 SURUB DIN 933 GR 8.8 ZN M10*50 BUC 10.00*1.09 6984000017265 PIULITA DIN 934 ZN M10 BUC 10.00*0.26 6984000017661 SURUB DIN 933 GR 8.8 ZN M8*50 BUC 10.00*0.67 6984000017258 PIULITA DIN 934 ZN M8 BUC 10.00*0.10 MATCTII3691 PLASA SUDATA 3.5*100*100*2000*6000 BUC 0.50*84.03 MATCTII5343 MATUROI BAMBUS BUC 5.00*18.49 MATCTII2314 CIMENT STRUCTO 20 KG SAC 4.00*11.60 MATCTII488 GLET CERESIT CT 126 20 KG SAC 1.00*28.15 MATCTII4336 LOPATA TIP C CU COADA BUC 1.00*22.6
- Număr anunț
- DA28119072
- Autoritate contractantă
- Directia generala de asistenta sociala si protectia copilului Cluj (CUI 5013699)
- Furnizor / câștigător
- DENNVER COMIMPEX SRL (CUI 6099702)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 638 RON
- Valoare atribuită
- 638 RON
- Data publicării
- 03.06.2021 00:00
- Data finalizării
- 04.06.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.