Atribuită
Cumpărare directă
8710439033952 SILICON UNIVERSAL ALB BISON 280ML BUC 10.00*15.88 8710439022017 BISON SILICON SANITAR ALB 280 ML BUC 10.00*15.04 5948815001513 VAZELINA UNS ROKAPA 800GR BUC 1.00*16.72 5032227304482 LUBRIFIANT WD-40 FLEXIBLE 600ML BUC 2.00*46.13 5948636027938 BEC CU LED A60 E27 10W LUMINA RECE WELL BUC 20.00*8.40 4004282403104 SOCLU CU PAMANTARE PT INT 0310H BUC 10.00*5.88 6984000154243 CUTIE DIBLU PLASTIC 8*49 85BUC BUC 1.00*21.85 5903755483294 SET CHEI NEGATIVE CR-VA SFERICE LUNGI 1.5-10MM 9P BUC 1.00*31.93 6421948251684 SET 6 PILE METAL 150MM BUC 1.00*19.75 5998607356109 SIFON 1 INTRARE LAT SI IES VERT 601 BUC 2.00*9.66 8590229000698 SIFON DE PARD CU IES VERT GRATAR INOX DN50 HACO BUC 3.00*49.58 5998607350503 INALTATOR INOX BUC 2.00*18.07 8590229000735 SIFON PARD CU IES LAT GRATAR INOX DN50 HACO BUC 3.00*50.42
- Număr anunț
- DA28154070
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC DE RECUPERARE CLUJ-NAPOCA (CUI 4288063)
- Furnizor / câștigător
- DENNVER COMIMPEX SRL (CUI 6099702)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1,07 RON
- Valoare atribuită
- 1,07 RON
- Data publicării
- 09.06.2021 00:00
- Data finalizării
- 10.06.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.