Atribuită Cumpărare directă

SAIBE PLATE DIN 125 A - M20X37X3.00 ZA ZZ si SAIBE ELASTICE GROWER DIN 127B - M20 ZA ZZ pentru Siguranta Circulatiei conform oferte nr 12644/26.04.2021, 15448/25.05.2021, referate nr 15295/25.05.2021, 15491/26.05.2021

Număr anunț
DA28098316
Autoritate contractantă
REGIA AUTONOMA DE ADMINISTRARE A DOMENIULUI PUBLIC SI A FONDULUI LOCATIV R.A. CRAIOVA (CUI 7403230)
Furnizor / câștigător
TRITON SRL (CUI 7424364)
Cod CPV
44532200-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
57 RON
Valoare atribuită
57 RON
Data publicării
02.06.2021 00:00
Data finalizării
03.06.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

57 RON

din 57 RON estimat