Atribuită Cumpărare directă

AUTOCUT 25-2 TAMBUR CU FIR PENTRU AX-M10X1.0LH FS55-131 STIHL, 1buc x 53.85lei/buc.Achizitia se realizeaza conform referat nr.16383/04.06.2021 si oferta nr.16540/07.06.2021.

Număr anunț
DA28140440
Autoritate contractantă
REGIA AUTONOMA DE ADMINISTRARE A DOMENIULUI PUBLIC SI A FONDULUI LOCATIV R.A. CRAIOVA (CUI 7403230)
Furnizor / câștigător
TRITON SRL (CUI 7424364)
Cod CPV
16800000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
54 RON
Valoare atribuită
54 RON
Data publicării
07.06.2021 00:00
Data finalizării
08.06.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

54 RON

din 54 RON estimat