Atribuită Cumpărare directă

AUTOCUT 25-2 TAMBUR CU FIR PENTRU AX-M10X1.0LH FS55-131 STIHL conf.referat nr.18736/25.06.2021,oferta nr.18946/28.06.2021 6bucx53,85ron

Număr anunț
DA28287786
Autoritate contractantă
REGIA AUTONOMA DE ADMINISTRARE A DOMENIULUI PUBLIC SI A FONDULUI LOCATIV R.A. CRAIOVA (CUI 7403230)
Furnizor / câștigător
TRITON SRL (CUI 7424364)
Cod CPV
16800000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
323 RON
Valoare atribuită
323 RON
Data publicării
28.06.2021 00:00
Data finalizării
29.06.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

323 RON

din 323 RON estimat