Atribuită
Cumpărare directă
1 0611272100 ROTOPERCUTOR GBH240 SDS-PLUS 2.8 KG 2.7J 4200BPM 790W BOSCH PROMOS BUC 1x469.70 2 617043 SET 6 SURUBELNITE PH-DR IZOLATE 1000V 603CS6TVDETBI UNIOR SET 1x93.22 3 0601081000 DETECTOR DIGITAL PENTRU METALE GMS120 BOSCH OV PROMOS BUC 1x343.67 4 8.404.0044 CURATITOR CU ABUR PORTABIL SKYVAP 4BAR/145 GRADE 1.6L 2200W LAVOR BUC 1x866.76 5 615454 CLESTE POP NITURI 2.4,3.2,4,4.8 UNIOR PROMOS BUC 1x72.90 6 2609390576 SPIT 250 MM SDS PLUS BOSCH BUC 1x48.56 7 2609390394 DALTA 250X20 MM SDS PLUS BOSCH BUC 1x48.57 8 505100 CAZMA OTEL CALIT COADA LACUITA LEMN DUR ENERGO ZZ BUC 2x31.085 9 40027102108 AUTOCUT 25-2 TAMBUR CU FIR PENTRU AX-M10X1.0LH FS55-131 STIHL BUC 2x59.825 10 52000 FOARFECA TEAVA PLASTIC 0-42 MM ROCUT ROTHENBERGER BUC 1x174.63 11 0580138 FOARFECA CRENGI 670-1020 MM MANER TELESCOPIC CROWNMAN ZZ BUC 1x77.11 12 617660 TESTER TENSIUNE 220-250V 3.5X180 MM 630VDE UNIOR BUC 1x8.43 13 ST214563 FOARFECA TABLA TAIERE DREAPTA SCURTA 250 MM STANLEY PROMO BUC 1x49.83 14 UH5570 FOARFECA GARD VIU 550W 55 CM UH5570 MAKITA BUC 1x461.30 15 510100 LOPATA OTEL CALIT PENTRU BALAST COADA LEMN DUR ENERGO ZZ BUC 2x31.085 16 724087 REZERVA TRIMMER 2.4X87 M PORTOCALIE ENERGO ZZ BUC 4x28.9975
- Număr anunț
- DA28138733
- Autoritate contractantă
- Unitatea Militara 02043 Braila (CUI 4342944)
- Furnizor / câștigător
- TRITON SRL (CUI 7424364)
- Cod CPV
- 39300000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3,08 RON
- Valoare atribuită
- 3,08 RON
- Data publicării
- 07.06.2021 00:00
- Data finalizării
- 08.06.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.