Atribuită
Cumpărare directă
Manopera cf. devizului nr. AAA002719 din 11/06/2021 BUC 1,000 582,07 582,07 110,59 2 Manopera cf. devizului nr. AAA002719 din 11/06/2021 BUC 1,000 56,00 56,00 10,64 3 Manopera cf. devizului nr. AAA002718 din 11/06/2021 BUC 1,000 112,00 112,00 21,28 4 Manopera cf. devizului nr. AAA002717 din 11/06/2021 BUC 1,000 133,61 133,61 25,39 5 Manopera cf. devizului nr. AAA002716 din 11/06/2021 BUC 1,000 120,00 120,00 22,80 6 Manopera cf. devizului nr. AAA002715 din 11/06/2021 BUC 1,000 60,00 60,00 11,40 7 Manopera cf. devizului nr. AAA002714 din 11/06/2021 BUC 1,000 105,04 105,04 19,96 8 Manopera cf. devizului nr. AAA002714 din 11/06/2021 BUC 1,000 560,03 560,03 106,41 9 Manopera cf. devizului nr. AAA002713 din 11/06/2021 BUC 1,000 70,00 70,00 13,30 10 Manopera cf. devizului nr. AAA002712 din 11/06/2021 BUC 1,000 420,00 420,00 79,80 11 Materiale folosite cf. devizului nr. AAA002719 din 11/06/2021 BUC 1,000 625,39 625,39 118,81 12 Materiale folosite cf. devizului nr. AAA002718 din 11/06/2021 BUC 1,000 566,39 566,39 107,61 13 Materiale folosite cf. devizului nr. AAA002717 din 11/06/2021 BUC 1,000 588,24 588,24 111,76 14 Materiale folosite cf. devizului nr. AAA002716 din 11/06/2021 BUC 1,000 105,04 105,04 19,96 15 Materiale folosite cf. devizului nr. AAA002715 din 11/06/2021 BUC 1,000 190,77 190,77 36,23 16 Materiale folosite cf. devizului nr. AAA002714 din 11/06/2021 BUC 1,000 2.952,96 2.952,96 561,04 17 Materiale folosite cf. devizului nr. AAA002713 din 11/06/2021 BUC 1,000 138,66 138,6
- Număr anunț
- DA28193410
- Autoritate contractantă
- Comuna Stanceni (Consiliul local Stanceni) (CUI 4591430)
- Furnizor / câștigător
- TESLO-COM AUTO SRL (CUI 13267817)
- Cod CPV
- 50110000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7,77 RON
- Valoare atribuită
- 7,77 RON
- Data publicării
- 14.06.2021 00:00
- Data finalizării
- 15.06.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.