Atribuită
Cumpărare directă
Scurta cu mesada detasabila + ecusoane si inscriptionari 14 buc Bluzon + ecuson maneca 14 buc Pantalon 28 per Camasa bluza ML + ecusone 14 buc Tricou inscriptionat 28 buc Pulover 14 buc Caciula+emb coifura 14 buc Sapca +emb coifura 14 buc Camasa ML 28 buc Lenjerie termica 14 per Pantofi piele vara 14 per Curea lata piele 14 buc Fular PNA 14 buc CONFORM CONTRACT nr. 1559-UT320/21.05.2021.
- Număr anunț
- DA28232336
- Autoritate contractantă
- ADMINISTRATIA NATIONALA A REZERVELOR DE STAT si PROBLEME SPECIALE- UNITATEA TERITORIALA 320 (CUI 4231784)
- Furnizor / câștigător
- FILIP SI COMPANIA S.R.L. (CUI 2062395)
- Cod CPV
- 35810000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 26,24 RON
- Valoare atribuită
- 26,24 RON
- Data publicării
- 18.06.2021 00:00
- Data finalizării
- 18.06.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.