Atribuită Cumpărare directă

Ciprinol 100mg/10ml-conc.pt.sol.perf. x 10ml x 5fi-Krka D.D. Novo Mesto SI CIPROFLOXACINUM

Număr anunț
DA34817028
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL"SF.IERARH DR.LUCA" ONESTI (CUI 4278825)
Furnizor / câștigător
SIEPCOFAR (CUI 3596251)
Cod CPV
33670000-7 · Medicamente pentru sistemul respirator (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
8.430 RON
Data publicării
10.01.2024 13:46
Data finalizării
11.01.2024 15:39

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.430 RON