Atribuită Cumpărare directă

Autoritatea contractanta intentioneaza sa achizitioneze servicii de asigurari tip RCA pentru 2 autovehicule, cu perioada de valabilitate de 12 luni, cu plata ingrala anuala, dupa cum urmeaza: 1. Marca : Dacia -Tip: Duster-An fabricatie 2015-Nr. inmatriculare: B-70-JMK-Categoria: autoturism-Combustibil: motorina-Nr. de identificare: UU1HSDJ9G54178001-Serie Carte auto (CIV): K942384-Masa maxima autorizata: 1.875 kg-Nr. locuri: 5-Capacitate cilindrica:1.461 cmc-Putere: 80kw; 2. Marca : Dacia-Tip: Duster-An fabricatie 2015-Nr. inmatriculare: 70 JMM -Categoria: autoturism-Combustibil: motorina- Nr. de identificare: UU1HSDJ9G54177999-Serie Carte auto (CIV): K942385-Masa maxima autorizata: 1.875 kg-Nr.locuri: 5-Capacitate cilindrica:1.461 cmc-Putere: 80kw; Asigurarile RCA se vor incheia pentru o perioada de 12 luni, astfel: 1. Pentru auto B-70 JMM pentru perioada 04.07.2021 pana la 03.07.2022; 2. Pentru auto B-70 JMK pentru perioada 04.07.2021 pana la 03.07.2022.

Număr anunț
DA28209986
Autoritate contractantă
MINISTERUL CULTURII (CUI 4192812)
Furnizor / câștigător
FAST BROKERS - BROKER DE ASIGURARE (CUI 14785760)
Cod CPV
66514110-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
934 RON
Valoare atribuită
934 RON
Data publicării
16.06.2021 00:00
Data finalizării
16.06.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

934 RON

din 934 RON estimat