Atribuită
Cumpărare directă
Saci polietilena de grosime 50 microni, culoare galbena, inscriptionati cu pictograma si text “ PERICOL BIOLOGIC”, 120 litri (PENTRU PUBELA 120L) pentru deseuri infectioase sau alte tipuri de deseuri medicale (dimensiuni 900X1100X0.05 mm). VOLUM TOTAL: 220L; VOLUM UTIL 167L (Conform O.M.S. nr.1226/2012 ) Conform O.M.S. si Certificat ADR UN. Saci polietilena de grosime 50 microni, culoare galbena, inscriptionati cu pictograma si text “ PERICOL BIOLOGIC”, de capacit. 20 l pentru deseuri infectioase sau alte tipuri de deseuri medicale (dimensiuni 500X450X0.05 mm). Conform O.M.S. nr.1226/2012 si Certificat ADR UN
- Număr anunț
- DA28162859
- Autoritate contractantă
- Centrul de Transfuzie Sanguina a Mun.Bucuresti (CUI 8539362)
- Furnizor / câștigător
- CUSTODIA GROUP SRL (CUI 3453367)
- Cod CPV
- 19640000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 558 RON
- Valoare atribuită
- 558 RON
- Data publicării
- 09.06.2021 00:00
- Data finalizării
- 10.06.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.