Atribuită
Cumpărare directă
Senzor frontal de coliziune pentru CT Optima 580W Conditii comerciale: - Piesa de schimb defecta va fi restituita, gratuit, reprezentantilor TOTAL MEDICAL SOLUTIONS SRL; - Produsul beneficiaza de o garantie de 90 de zile de la expedierea de catre furnizorul extern; - Termenul de livrare este de aproximativ 5 zile lucratoare de la plasarea comenzii, in conditii normale de transport international; FE 1222/18.06.2021
- Număr anunț
- DA28301207
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA BACAU (CUI 4278728)
- Furnizor / câștigător
- TOTAL MEDICAL SOLUTIONS SRL (CUI 26292537)
- Cod CPV
- 31711000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 12,40 RON
- Valoare atribuită
- 12,40 RON
- Data publicării
- 30.06.2021 00:00
- Data finalizării
- 30.06.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.