Atribuită Cumpărare directă

Realizare studiu topografic vizat OCPI/ suport studiu de fezabilitate în vederea implementării proiectelor de alimentare cu apă,canalizare,extindere gaze naturale şi modernizare infrastructurii rutiere(asfaltare drumuri comunale şi săteşti).

Număr anunț
DA28196010
Autoritate contractantă
COMUNA SENDRICENI (PRIMARIA COMUNEI SENDRICENI) (CUI 3571575)
Furnizor / câștigător
DANI BUILDING SRL (CUI 23989654)
Cod CPV
71351810-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
100,50 RON
Valoare atribuită
100,50 RON
Data publicării
15.06.2021 00:00
Data finalizării
16.06.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

100,50 RON

din 100,50 RON estimat