Atribuită
Cumpărare directă
1.PERSONAL TESA - Examen clinic general testarea acuitatii vizuale, camp vizual- Examen psihologic-medicina muncii Probe vestibulare, probe de echilibru Incheiere fisa de aptitudine TOTAL 1.80.00 LEI/PERS X 22 buc =1760.00 LEI, 2. POLITIST LOCAL- Examen clinic general Ex ORL+ audiograma testarea acuitatii vizuale, camp vizual- Probe vestibulare, probe de echilibru Glicemie ECG Evaluare psihologica –aviz siguranta nationala Incheiere fisa de aptitudine TOTAL 2:180.00LEI/PERSX 4 buc= 720.00 LEI, 3. PORTAR/PAZNIC - Examen clinic general Examen psihologic medicina muncii/Evaluare psihologica -aviz siguranta nationala Testarea acuitatii vizuale, camp vizual Probe vestibulare, probe de echilibru Glicemie Audiometrie ECG Incheiere fisa de aptitudine TOTAL 180.00LEI/PERS X 1=180.00 LEI, 4 - ASISTENT PERSONAL Examen clinic general Examen coproparazitologic Examen psihologic medicina muncii Ag Hbs Ac anti HCV HIV Incheiere fisa de aptitudine TOTAL 4.200.00LEI/PERSX 14 buc= 2800.00 LEI, 5. PERSONAL ATRIBUTII SIGURANTA TRANSPORTURILOR Aviz medical personal atributii siguranta transporturilor 240.00 Aviz psihologic personal atributii siguranta transporturilor 80.00 incheiere fisa de aptitudine 20.00 TOTAL 5:340.00LEI/PERSX 3 buc =1020.00 LEI
- Număr anunț
- DA28251760
- Autoritate contractantă
- COMUNA BUDEASA (CUI 4469566)
- Furnizor / câștigător
- NATISAN MEDICINA GENERALA SRL (CUI 15450062)
- Cod CPV
- 85147000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6,48 RON
- Valoare atribuită
- 6,48 RON
- Data publicării
- 23.06.2021 00:00
- Data finalizării
- 23.06.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.