Atribuită
Cumpărare directă
EXAMEN CLINIC GENERAL-22.00 lei/salariat;EXAMEN OFTALMOLOGIC-22.00 lei/salariat; EXAMEN ORL+AUDIOMETRIE -22.00 lei/salariat, EXAMEN PSIHOLOGIC –MEDICINA MUNCII-25 lei/salariat;PROBE VESTIBULARE,PROBE DE ECHILIBRU-15.00 lei/salariat;GLICEMIE-9.00 lei/salariat,ECG-15.00 lei/salariat;MEDICINA DE FAMILIE,MEDICINA MUNCII)-130.00 lei/salariat
- Număr anunț
- DA28162879
- Autoritate contractantă
- Oficiul de Cadastru si Publicitate Imobiliara Arges (CUI 9861900)
- Furnizor / câștigător
- NATISAN MEDICINA GENERALA SRL (CUI 15450062)
- Cod CPV
- 85147000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 390 RON
- Valoare atribuită
- 390 RON
- Data publicării
- 09.06.2021 00:00
- Data finalizării
- 10.06.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.