Atribuită
Cumpărare directă
Pachet produse suvenir personalizate cu imagini si logo beneficiar compus din: nume produs/ pret unitar fara tva * cantitate = valoare fara tva: nume produs pret fara tva CANT total MAGNET HARTA R 2,2 70 154 MAGNET DECUPAT R 2,5 110 275 MAGNET PATRAT R 2,2 90 198 MAGNET DREPTUNGHI R 2,8 84 235,2 MAGNET 2 STRATURI R 2,8 96 268,8 MAGNET CAUCIUC 2 50 100 EMBLEMA BRODATA 6 25 150 EMBLEMA BRODATA DRACONES 6 25 150 EMBLEMA BRODATA DRACONES HARTA 6 25 150 EMBLEMA BRODATA STEMA REGIUNE ISTORICA 6 25 150 CANUTA SUVENIR 7,6 50 380 CANA CERAMICA SUVENIR 8,3 50 415 SEMN CARTE PIELE INGUST 3,2 80 256 INSIGNA PIN DRACONES 3,5 20 70 INSIGNA PIN HARTA ROMANIEI 3,5 20 70 INSIGNA PIN LUP DACIC 3,5 20 70 INSIGNA PIN STEAG ROMANIA 3,5 20 70 INSIGNA PIN VULTUR 3,5 20 70 MEDALIE COLECTIE PERSONALIZATA CUTIE PLASTIC/PLUSATA 9 60 540 MEDALIE COLECTIE FERDINAND SI MARIA CUTIE PLASTIC / PLUSATA 9 10 90 MEDALIE COLECTIE CUZA 9 15 135 MEDALIE COLECTIE TEPES 9 15 135 CLOPOTEL 8 50 400 CLOPOTEL ROTATIV DE COLECTIE 10 50 500 PIX RASINA SOLDAT 6 50 300 PIX RASINA VLAD 6 50 300 LINGURITA DE COLECTIE NICHELATA 9,5 50 475 LINGURITA DE COLECTIE ROTATIVA 9,5 24 228 CUTIUTA MUZICALA LEMN CU MANIVELA HORA UNIRII 22 20 440 CUTIUTA MUZICALA LEMN CU MANIVELA IMNUL ROMANIEI 22 20 440 CUTIUTA MUZICALA LEMN CU MANIVELA RAPSODIA ROMANA/GEORGE ENESCU 22 20 440 CUTIUTA MUZICALA PLASTIC CU CHEITA RAPSO
- Număr anunț
- DA28206242
- Autoritate contractantă
- MUZEUL DE ISTORIE NATIONALA SI ARHEOLOGIE CONSTANTA (CUI 4301030)
- Furnizor / câștigător
- GORGONA DESIGN SRL (CUI 15576460)
- Cod CPV
- 39298900-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 13,93 RON
- Valoare atribuită
- 13,93 RON
- Data publicării
- 15.06.2021 00:00
- Data finalizării
- 16.06.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.