Atribuită Cumpărare directă

Umidificator cu evaporare WDB600 pentru Muzeu, conform oferta inregistrta cu nr. 557/322/04.06.2021

Număr anunț
DA28197153
Autoritate contractantă
Municipiul Codlea (CUI 4777108)
Furnizor / câștigător
SOLDEC SRL (CUI 18226257)
Cod CPV
42113161-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2,27 RON
Valoare atribuită
2,27 RON
Data publicării
15.06.2021 00:00
Data finalizării
15.06.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2,27 RON

din 2,27 RON estimat