Atribuită
Cumpărare directă
Furnizare produse: - 1200 buc. apă minerală carbogazoasă 0,5 L; - 1200 buc. apă minerală plată 0,5 L; - 48 buc. cafea măcinată pachet vidat de 500 gr.; - 3 buc. cafea boabe 1 kg/pachet; - 10 buc. zahăr tos stick, 5 gr./200 buc./cutie; - 20 buc. ceai fructe de pădure - 80/100 plicuri în cutie; - 10 buc. ceai mușetel - 80/100 plicuri în cutie.
- Număr anunț
- DA28249180
- Autoritate contractantă
- JUDEȚUL SUCEAVA (CUI 4244512)
- Furnizor / câștigător
- MAJORDOM HYGIENE SRL (CUI 27279137)
- Cod CPV
- 15981200-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6,20 RON
- Valoare atribuită
- 6,20 RON
- Data publicării
- 22.06.2021 00:00
- Data finalizării
- 23.06.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.