Atribuită Cumpărare directă

1 WB20XT3 MOTOPOMPA APA CURATA 2 TOLI 8/32M 600L/MIN 1.00 BUC 1,420.17 RON 1,420.17 2 0520051 FURTUN ASPIRATIE 2 TOLI 51MM 7.00 ML 18.49 RON 129.43

Număr anunț
DA28300313
Autoritate contractantă
Compania de Apa Somes S.A. (CUI 201217)
Furnizor / câștigător
DYNAMIC TOOLS SRL (CUI 10137316)
Cod CPV
42122100-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1,55 RON
Valoare atribuită
1,55 RON
Data publicării
30.06.2021 00:00
Data finalizării
01.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1,55 RON

din 1,55 RON estimat