Atribuită Cumpărare directă

Servicii de asigurare pentru delegatia Federatiei Romane de Polo ce se va deplasa la Campionatul European U15 din Loule, Portugalia, in intervalul 02-12.07.2021

Număr anunț
DA28306707
Autoritate contractantă
FEDERATIA ROMANA DE POLO (CUI 4203768)
Furnizor / câștigător
SAFETY BROKER DE ASIGURARE S.A. (CUI 17437817)
Cod CPV
66512100-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1,70 RON
Valoare atribuită
1,70 RON
Data publicării
30.06.2021 00:00
Data finalizării
30.06.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1,70 RON

din 1,70 RON estimat