Atribuită Cumpărare directă

Imprimate LISTA ALIMENTE si NOTA RECEPTIE AUTOCOPIATIVA ref.380/16.06.2021

Număr anunț
DA28264799
Autoritate contractantă
DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROTECTIA COPILULUI MURES (CUI 9719809)
Furnizor / câștigător
MARTEL COM SRL (CUI 12007070)
Cod CPV
22000000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
273 RON
Valoare atribuită
273 RON
Data publicării
24.06.2021 00:00
Data finalizării
24.06.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

273 RON

din 273 RON estimat