Atribuită Cumpărare directă

Va rugam sa asteptati comanda ferma a Biroului Aprovizionare; livrarea se va face la sediul autoritatii contractante str.Spiru Haret, nr.6, 120242, Buzau, Judetul Buzau. Agrafe nr.4 de birou,100 buc/cutie,din metal nichelat inoxidabil cut 5; Agrafe nr.7 de birou,100 buc/cutie,din metal nichelat inoxidabil cut 5; Biblioraft marmorat 7.5 cm buc 10; Capsator max. 100 coli, capse 23/13 buc 1; Capse capsator nichelate 23/13, 1000 buc/cutie cut 3; Corector fluid cu burete, 20 ml buc 1; Dosar din plastic, cu sina si perforatii buc 100; File din plastic, A4, transparent, 30 mic, (100 buc/set) set 2; Index autoadeziv, din plastic, 12.5 x 43mm, 36 indecsi/culoare, 4 culori/set set 3; Marker permanent negru 0,5 - 1,2 mm, cu doua capete buc 2; Notes autoadeziv (Post-it), 76x76, 100 file/set buc 5;

Număr anunț
DA28178251
Autoritate contractantă
COMPANIA DE APA (CUI 22987337)
Furnizor / câștigător
KOREKT PRINT PAPER SRL (CUI 27773873)
Cod CPV
30190000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
185 RON
Valoare atribuită
185 RON
Data publicării
11.06.2021 00:00
Data finalizării
14.06.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

185 RON

din 185 RON estimat