Atribuită Cumpărare directă

MAI 41504 Valabilitate: 1 an din 20.06.2021 PA: 204.60 ron 2. , MAI 41430 Valabilitate 1 an din 20.06.2021 PA: 204.60 ron 3. , MAI 36590 Valabilitate: 1 an din 12.06.2021 PA: 204.60 ron

Număr anunț
DA28157111
Autoritate contractantă
UM 0586 Miercurea Ciuc (CUI 4367825)
Furnizor / câștigător
S.A.-R. CITY INSURANCE (CUI 10392742)
Cod CPV
66516100-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
614 RON
Valoare atribuită
614 RON
Data publicării
09.06.2021 00:00
Data finalizării
09.06.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

614 RON

din 614 RON estimat