Atribuită Cumpărare directă

Asigurarea trimestriala a serviciilor de intretinere a dispozitivelor medicale din dotare,pentru o perioada de 12 luni de la data atribuirii contractului, pentru urmatoarele cantitati: Aparat terapie impulsuri BTL 4620 028BT-8-03971;Cada dus subacval TUV UWM-1002;Cada hidromasaj TRAUTWEIN 116610;Aparat terapie unde scurte BTL 6000 SHORTWARE 01300B002930; Aparat combinat SONOPULS 464 SN:14-940; Aparat combinat SONOPULS 464; SN:15-113; Aparat electroterapie ENDOMED 433; SN:210219; Aparat unde scurte; CURAPULS 419 SN:21-472; Aparat multifunctional BODY-SCULPTURE BMG – 4300 – T; Aparat terapie laser BTL5001 5001-0386062;Aerosol cu piston Omron Cu compresor NE-C28P ; Bicicleta eliptica BODY-SCULPTURE BE 6600 ; Banda de alergat LOGO FITTRONIC DK-01A DK-01A; Tensiometru Cu manometru; Baie galvanic patrucelulara BG-4C 177/81; Aparat parafina WPB-100/200/300 SN W202B15030035; Aparat magnetoterapie MAG 2000 SN 000937/20016; Baie galvanica patrucelulara ATM 31 D300/1884/201; Lampa cu infrarosu si UV BTL ART2208/3907/A9c;Aparat electroterapie cu 2 canale+ultrasunet (4825S) BTL serie 4000 PREMIUM 0588POB007530

Număr anunț
DA28101028
Autoritate contractantă
Regia Autonoma Administratia Patrimoniului Protocolului de Stat Bucuresti (CUI 2351555)
Furnizor / câștigător
CENTRUL JUDETEAN DE APARATURA MEDICALA (CUI 12674111)
Cod CPV
50421000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4,80 RON
Valoare atribuită
4,80 RON
Data publicării
02.06.2021 00:00
Data finalizării
03.06.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4,80 RON

din 4,80 RON estimat