Atribuită
Cumpărare directă
LAPTOP LENOVO - Procesor AMD Ryzen 3 (echivalent Intel i3) 13.3”-14”, Full HD Touchscreen Da Memorie RAM: 8 GB,SSD: 128GB-256 GB Chipset video: AMD Radeon Vega 3 (echivalent Intel® HD Graphics)Sistem operare Microsoft Windows 10 - 30 de bucati Mouse Serioux wireless - senzor optic - 30 bucati
- Număr anunț
- DA28302152
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA PREJMER (CUI 29496060)
- Furnizor / câștigător
- JACOB TODAY SRL (CUI 25109101)
- Cod CPV
- 30000000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 105,81 RON
- Valoare atribuită
- 105,81 RON
- Data publicării
- 30.06.2021 00:00
- Data finalizării
- 01.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.