Atribuită
Cumpărare directă
Videoproiector Optoma FULL HD 1920 X 1080, 1800-3800 LUMENI, CONTRAST 15000:-30.000:1, Raport distanta proiectie: 1.36:1 -1.47-1.62, 3D - 1 BUCATA Ecran proiecție cu stativ Blackmount Tripod, reglabil, dimensiune 200*200, Format 1:1, Înălțimea ecranului este regrabilă din 2 direcții : - de jos, putând fi reglat din cm în cm - de sus, putând fi reglat în trepte a câte 25-30 cm - 1 BUCATA Presenter Pointer Canon Laser pointer, culoare roșie, funcții page Up/Down, Start/End slide, Black screen, Volum Up/Down, slide switch: OFF / Keynote /PowerPoint Wireless 2.4GHz, sursa de alimentare baterie AAA, greutate 37g, distanța operare 15M - 1 BUCATA Adaptor WiFi pentru videoproiector Optoma Standard: 802.11b/g/n, Viteza de transfer: pana la 300Mbps, 2.4-5G (până la 450Mbps), HDMI, 802.11 a/b/g/n/ac - 1 BUCATA
- Număr anunț
- DA28302502
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA PREJMER (CUI 29496060)
- Furnizor / câștigător
- JACOB TODAY SRL (CUI 25109101)
- Cod CPV
- 38000000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3,63 RON
- Valoare atribuită
- 3,63 RON
- Data publicării
- 30.06.2021 00:00
- Data finalizării
- 01.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.